У Коростені створена спеціальна робоча група з вивчення питання організації полігону твердих побутових відходів

10 Березня 12:51

З вивчення питання організації полігону твердих побутових відходів, що розміщений у селищі Грозине, у Коростені була створена спеціальна робоча група, до складу якої увійшли 21 представник депутатського корпусу та громадськості.
Головною метою створеня робочої групи було прийняття рішення щодо врегулювання ситуації з «інвестором» та зменшення соціальної напруги в Коростенській міській територіальній громаді.
9 березня відбулося перше засідання робочої групи, де, крім членів групи, були присутні й представники ТОВ «УКР ЕКО СЕРВІС ПЛЮС», громадськості, ЗМІ.
Після тривалого обговорення було вирішено, що робоча група протягом двох днів розробить додаткову угоду з метою контролю інвестора та збільшення прав комунального підприємства, і яка буде додана до основного договору.
Сьогодні робоча група та інвестори підписали тимчасовий меморандум, згідно з яким підприємство зобов’язується НЕ завозити на територію полігону відходів з інших населених пунктів на час роботи групи.