Топ теги:
Попередження

У Хмельницькому проведуть воркшоп з SMM для бізнесу за підтримки EU4Business

27 Травня 15:25

Як налаштувати соціальні мережі так, аби вони працювали на розвиток бізнесу? Про це будемо разом розбиратися на освітній події для підприємців. ГО «Вдоскональ себе» запрошує до участі у воркшопі з SMM представників малого та середнього бізнесу. У Хмельницькому 8 червня в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини відбудеться освітній івент, на якому підприємці дізнаються про можливості social media marketing для розвитку свого бізнесу.

 

«Запрошуємо підприємців на цікавий освітній воркшоп з SMM. З експертом розберемося в алгоритмах соціальних мереж, компонентах стратегії, налаштуванні реклами та просуванні. Також буде практична частина воркшопу, на якій учасники зможуть визначити місію, позиціювання та візуалізацію для своєї справи у соціальних мережах», – розповідає голова ГО «Вдоскональ себе» Сергій Трохимишин.

 

Чекаємо вас 8 червня о 10:00 у м. Хмельницький, iHub, пров. Степана Бандери, 2/1а.

 

Реєстрація вже доступна: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgPyLgSt1aGXu7rdrgnvqBDwO43Gs1gXNxKLs3_dyq5HFoSQ/viewform

 

У програмі воркшопу:

 

  • Що таке SMM та чому він мастхев для розвитку вашого бізнесу;
  • Алгоритми соцмереж (інстаграм, телеграм, фейсбук);
  • Основні компоненти стратегії;
  • Реклама та просування;
  • Топ-помилок та як не натрапити на горе-спеціалістів;
  • Практична частина. Позиціювання, місія і візуальна складова.

 

Поспішайте зареєструватися, адже кількість місць є обмеженою. Для представників бізнесу можливий трансфер з Житомира до Хмельницького.

 

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME

 

Чат-бот Гаряча лінія