У ЦНАПі Коростенського району триває набір до «Гвардії Наступу»

27 Лютого 11:06

У Центрі надання адміністративних послуг Коростенської міської ради триває запис до бригад «Гвардії Наступу». Також заповнити заявку на вступ можна на сайті storm.mvs.gov.ua.

332562382_882191443033059_2057328197975425892_n

Бригади «Гвардії Наступу», до яких зараз триває запис, створені для посилення українських сил оборони саме в наступальних діях зі звільнення всіх окупованих територій. Вони братимуть участь у звільненні територій України, які зараз перебувають в окупації.

Добровольці мождуть самостійно обрати підрозділ, до якого бажають долучитися.

У ЦНАПах громадяни, які мають бажання записатися до таких бригад,  отримують консультації щодо забезпечення під час проходження служби, отримання безоплатної медичної допомоги, страхування та інших соціальних гарантій.

Нагадаємо, записатися до «Гвардії Наступу» жителям Коростенського району можна у центрі надання адміністративних послуг Коростенської міської ради, що знаходиться за адресою: місто Коростень, вул. Шевченка, 5.