У центральній бібліотеці відбулася рада при директорові ПБ Коростенської МТГ

8 Грудня 8:37

На початку грудня у центральній бібліотеці зібралися фахівці ПБ КМТГ на раду при директорі, щоб обговорити актуальні питання щодо надання якісних інформаційних послуг мешканцям громади: «Бібліотечно-бібліографічні заняття як засіб формування інформаційного світогляду користувача», «Промоція читання: від стратегічного бачення до практичного вирішення», «Взаємодія бібліотечних сервісів, креатив та орієнтація потреб і запитів користувачів на інтернет майданчиках ПБ КМТГ». Присутні також були ознайомлені із результатами комплексних обстежень бібліотек – філій №1, 2, сіл Бехи, Михайлівка та Стремигород та отримали рекомендації  щодо удосконалення ведення облікових документів, які допоможуть підвищити якість збереження книжкового фонду. Зустрічі такого формату сприяють обміну думками і досвідом між колегами та є корисними в роботі з читачами.