Топ теги:
Попередження

ЦЕНТР РЕСУРСОЕФЕКТИВНОГО ТА ЧИСТОГО ВИРОБНИЦТВА (ЦЕНТР РЕЧВ) інформує.

22 Лютого 12:44

В Україні виконується міжнародна програма "Європейський Союз для довкілля" (EU4Environment). Програма допомагає шести країнам Східного партнерства зберегти свій природний капітал  і підвищити екологічний добробут населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля.
Програма фінансується ЄС та реалізується консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці  та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (СЕК ООН) та Світовий банк.
Реалізація програми сприяє виконанню «Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки», що розроблена відповідно до Цілей сталого розвитку України до 2030 року, затверджених Указом Президента України від 30 вересня 2019 р. №722.
Програма розрахована на малі та середні виробничі підприємства та передбачає підтримку для отримання ними пакету послуг, який включає:
–         розробку заходів з підвищення енергоефективності використання ресурсів, зменшуючи при цьому відходи, викиди та стоки;
–         тренінг за РЕЧВ-тематикою для персоналу та набуття нових знань;
–         отримання міжнародного сертифікату та промоматеріалу.
25 лютого з 11:00-13:00 відбудеться онлайн-захід «Презентація компоненту «Циркулярна економіка та нові можливості зростання» програми (EU4Environment). На заході учасники отримують інформацію про міжнародну програму; про компонент, який виконується в Україні та його переваги для національних виробничих підприємств; про досягнуті результати провадження компоненту, що стосується циркулярної економіки. Посилання для реєстрації https://forms.gle/QA7Yx1K5cj2R4r457 .  
Контактна особа: координатор ЦЕНТРУ РЕСУРСОЕФЕКТИВНОГО ТА ЧИСТОГО ВИРОБНИЦТВА у Центральному регіоні Олексій Чайковський (+380 63 241  37 31, e-mail:olexiytc@recpc.org)
Більш детальніше про програму можна дізнатися за посиланням

Програма “Європейський Союз для довкілля” в Україні


 
 
 
 
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія