Триває процес формування бюджету громади на 2024 рік

14 Грудня 8:27

Фінансисти Коростенської міської ради працюють над підготовкою бюджету громади на 2024 рік. Формування проекту бюджету Коростенської міської територіальної громади, як і всієї України в цілому, здійснюється в умовах воєнного стану, що в свою чергу впливає на особливості складання місцевих бюджетів, які формуються в режимі реального часу в умовах високого ступеня непередбачуваності та законодавчій невизначеності.
13 грудня 2023 року під керівництвом заступника міського голови Ясинецького Олександра Анатолійовича відбулося засідання робочої групи щодо забезпечення складання проекту бюджету громади. Робоча група розглянула розрахункові показники дохідної та видаткової частин бюджету.
Під час складання розрахунків на 2024 рік насамперед враховано потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати і на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та виходячи з фінансової можливості дохідної частини до проекту Коростенської міської територіальної громади на 2024 рік.

Фінансисти