Топ теги:
Попередження

Три індустріальних парка Житомирщини увійшли в спеціальний каталог з можливістю залучення інвестицій в тому числі і “Коростень” — універсальний

14 Травня 8:24
Міністерство економіки України презентує каталог індустріальних парків, який допоможе підприємствам знайти партнерів або місце з облаштованою інфраструктурою, де можна розмістити свої виробничі потужності, а також залучити нові інвестиції.

Від Житомирщини до списку увійшли такі індустріальні парки:

“Коростень” — універсальний;

“Житомир-Схід” — універсальний, машинобудування, приладобудування, деревообробка, ІТ технології;

“Малин-Захід” — універсальний, машинобудування, логістичний центр, легка промисловість.

“Індустріальні парки — це чудова можливість для залучення інвестицій у реальний сектор і стимулювання економіки та розвитку регіонів. Підрахунки показують, що 1 гектар індустріального парку дозволяє створити 50 нових робочих місць, а $1 державних інвестицій в інфраструктуру індустріальних парків – залучити $6 додаткових приватних інвестицій. Розвиток індустріальних парків є важливою складовою нашої політики “Зроблено в Україні”, саме тому на розвиток інфраструктури індустріальних парків на цей рік ми заклали 1 млрд грн”, – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

В каталозі індустріальних парків потенційний інвестор може знайти все необхідне для успішного вибору місця для свого бізнесу: від спеціалізації парків до місцевих стимулів для резидентів. Детальна інформація про розташування, площу, інфраструктуру та доступні послуги допоможе зрозуміти потенціал кожної локації. Крім того, каталог містить дані про податкові та інвестиційні стимули, що дозволить максимально використати переваги, які надає кожен індустріальний парк.

“Індустріальні парки сприятимуть модернізації промисловості, впровадженню підходів ресурсоефективності та циркулярної економіки, збільшенню зайнятості та регіональному розвитку, що неодноразово підтверджено світовим досвідом”, — прокоментував заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

З каталогом можна ознайомитись за посиланням.

Чат-бот Гаряча лінія