Топ теги:
Попередження

ТАСКОМБАНК запрошує на обслуговування до нового відділення в місті Коростень

3 Квітня 13:27

Нове відділення ТАСКОМБАНКУ відкрито в Коростені за адресою:  вул. Героїв Чорнобиля 27-А.

“Ми віримо, що робота кожного українця сьогодні – військового, підприємця, робітника, вчителя, медика чи волонтера – це ще один крок до нашої спільної перемоги в цій війні. Усі ми захищаємо нашу країну, саме на тому фронті, де можемо бути корисними. ТАСКОМБАНК сьогодні стоїть на захисті фінансового фронту. Ми відчуваємо колосальну соціальну відповідальність за кожного нашого клієнта, відчуваємо сили та маємо ресурси, щоб підтримати українських підприємців та допомогти їм не лише зберегти свій бізнес, але й налагодити нове виробництво. Демонструємо злагодженість та стійкість, працюючи щодня від початку війни, щоб підтримати сім’ї наших клієнтів, допомогти пережити темні часи та повернутися до повнокровного життя. Сьогодні ми продовжуємо відкривати нові відділення та готові надавати якісний сервіс для всіх сегментів наших клієнтів. Вірю, що разом ми дійдемо до перемоги, разом ми зможемо все”, – зазначив Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй.

У новому відділенні ТАСКОМБАНКУ населення та підприємці зможуть отримати повний спектр фінансових послуг. Українці можуть оформити у відділенні картки, зокрема працює сервіс еПідтримка, здійснити платежі та перекази, розмістити кошти на депозит, оформити кредит готівкою чи кредитну картку.

Для підприємців доступний весь перелік банківських послуг: відкриття рахунків, оформлення зарплатних проектів та карток, фінансування за державними програмами 5-7-9 та державних гарантій на портфельній основі. Тож, ласкаво просимо за адресою: вул. Героїв Чорнобиля 27-А.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 09-00 до 18-00 (каса до 17-30), субота, неділя – вихідні.

ТАСКОМБАНК входить до ТОП-20 банків країни за розміром активів і посідає 4 місце за розміром банків з українським капіталом. Є учасником фонду гарантування вкладів та визнаний НБУ системно важливою фінансовою установою.

Чат-бот Гаряча лінія