Топ теги:
Попередження

Свицельський Ярослав Казимирович

12 Квітня 12:02

Свицельський Ярослав Казимирович народився 01.08.1989 року в місті Коростень Житомирської області.

З 1996 року по 2006 навчався в Коростенському міському ліцеї № 11, де отримав неповну середню освіту. В 2006 році поступив до Державного університету «Житомирська політехніка» на факультет інженерна механіка. По закінченню університету у 2011 році працював на Омелянівському кар’єрі механіком. Останнє місце роботи був Коростенський щебеневий завод також на посаді механіка.

Він любив свою роботу і дуже відповідально до неї ставився.  І навіть на службі йому дали позивний «Механік».

Після повномасштабного вторгнення Ярослав прийняв рішення піти захищати свою країну. Коли його питали чому він так вирішив, завжди говорив «Я іду туди заради сина, щоб він жив у вільній та незалежній державі».

З березня по грудень 2022 року Ярослав разом з побратимами звільняли Херсонську область. В грудні 2022 року його взвод направили в напрямок Донецької області. Був лейтенантом та командиром взводу спеціального призначення військової частини імені Івана Богуна. Обороняв Херсонську та Донецьку область.

В ніч з 2 на 3 січня 2023 року при наступі агресора Ярослав пішов перший як командир і  загинув в наслідок пострілу в голову в смт. Червона Гора Донецька область. В ту жахливу ніч полягли майже всі з його взводу. Побратими, які залишилися живими, через добу знайшли його тіло.

13 січня 2023 року  Ярослав з усіма почестями був похований в селі Ушомир на Житомирщині.

Чат-бот Гаряча лінія