Топ теги:
Попередження

Сучасні програмні продукти цінують наш час!

29 Квітня 13:08

Для використання сучасних програмних продуктів, у тому числі  при спілкуванні з податковою службою, необхідно отримати електронний цифровий підпис (далі – ЕЦП), який за правовим статусом прирівняний до власноручного підпису або печатки.
За допомогою ЕЦП можна підписувати електронні документи, користуватися електронними послугами, реєструватися в «Електронному кабінеті»  тощо. Документи, підписані за допомогою ЕЦП, мають таку саму юридичну силу, як і звичайні оскільки електронний цифровий підпис ідентифікує конкретну особу. Крім того, користування  електронним цифровим підписом значно економить витрати часу.
Отримати електронний цифровий підпис можна в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів, перелік яких наведено в Електронному реєстрі, зокрема, в Житомирській ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, за  
Для отримання ЕЦП користувачу необхідно  ознайомитись з Регламентом Надавача (зі змінами) та умовами Договору про надання ЕЦП; підготувати необхідний перелік реєстраційних документів для отримання ЕЦП, з яким можливо ознайомитись у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» офіційного інформаційного ресурсу Надавача, обравши відповідну категорію; надати оригінали документів для ідентифікації користувача та передачі необхідних для реєстрації документів;  регенерувати електронний цифровий підпис.
                         Коростенська ДПІ
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія