Топ теги:
Попередження

Стратегічне партнерство: Роль Конгресу США у розвитку українського бізнесу

13 Грудня 13:16

Бізнес експерт-сесії покликані представити компанії, які зацікавлені у створенні робочих місць в Україні за допомогою смарт-технологій у різних галузях промисловості. Це можливість зустрітися з майбутніми стратегічними партнерами та інвесторами в нашу економіку. Це також можливість для наших майбутніх партнерів поділитися тим, чого вони очікують від громад та бізнесу України. Це можливість поставити запитання. І найголовніше – це можливість вчитися для всіх.

🚀 У четвер 14 грудня ми детально розглянемо як ви можете використовувати американську політику для розвитку вашого бізнесу в Україні!

🌟Особливий гість – Кевін, партнер компанії Ambrose, ведучий експерт у галузі міжнародних відносин і впливу на урядові структури.

📌 Ambrose – ваш надійний партнер у розумінні складнощів і можливостей Вашингтонської політики. Вони володіють унікальним досвідом у досягненні консенсусу та розвитку успішних двопартійних стратегій.

💡 Дізнайтеся, як ви можете впливати на законодавство та політику, залучаючи внутрішню та зовнішню підтримку для ваших бізнес-цілей.

Посилання для приєднання 14 грудня 2023 о 16:00

https://us06web.zoom.us/j/82025103419?pwd=vX7qTqkWP5JFexW98NRqPuAKraOSsl.1

ID зустрічі: 820 2510 3419
Пароль: 046377

Чат-бот Гаряча лінія