Топ теги:
Попередження

#СтопШахрайство

11 Січня 8:47
🔻 Шахраї пропонують легкий заробіток в інтернеті
Не потрібно нічого робити, достатньо надіслати суму коштів і чекати на її подвоєння. Але чи справді все так?
Спочатку все здається досить привабливим. Ви отримуєте пропозицію переказати певну суму грошей з можливістю отримати вдвічі більше. Наприклад, спочатку вас попросять надіслати 100 гривень, натомість шахраї вам перекажуть 200 гривень, однак наступна сума вашого внеску почне збільшуватися, водночас подвоєних грошей ви так і не отримаєте. Здається, це — проста схема, в яку майже ніхто не повірить, але, на жаль, є люди, які потрапляють до цієї пастки.
Як захиститися ❓
▪️ Насамперед не вірте в «легкі гроші» та ніколи не переказуйте гроші невідомим особам, особливо в обмін на обіцянки великих прибутків.
▪️ Краще уникати будь-яких схем, які вимагають передоплату або обіцяють надзвичайно великий прибуток за короткий час, оскільки вони часто є шахрайськими.
▪️ Ретельно перевіряйте будь-які пропозиції, зокрема перш ніж передавати гроші чи особисту інформацію незнайомим особам у мережі «Інтернет».
🔗 Якщо ви стали жертвою шахрайства, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті
кіберполіції за посиланням: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ або повідомте про цю ситуацію за номером телефону: 0 800 505 170.
ℹ️ Більше інформації про правила платіжної безпеки — на сайті #ШахрайГудбай за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/.
Чат-бот Гаряча лінія