Топ теги:
Попередження

Стартувала дія урядової програми «теплих кредитів» у 2021 році.

2 Квітня 10:58

Впровадження енергоефективних заходів – правильний і надійний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги в той же час з підвищенням комфорту перебування.
За 6 років в рамках дії програми «теплих кредитів» державною допомогою скористалося більше 850 тис. родин, які інвестували до 9 млрд. грн в енергоефективність своїх осель, а держава повернула 3,3 млрд. гривень.

«Наш пріоритет – підтримати та допомогти населенню впроваджувати енергоефективні заходи. Адже підвищення енергоефективності у будинку – це єдиний надійний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги та одночасно створити комфортні умови в оселі. Як показує досвід учасників програми, комплексна термомодернізація будинку дає найкращий ефект – до 50% і навіть більше економії на опаленні», – повідомив Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності.

Отже, договори про взаємодію для реалізації державної програми у 2021 році підписані, а Ощадбанк та Укргазбанк готові розпочати видачу «теплих кредитів» населенню,  частину яких відшкодує держава, а саме:
35 % – на енергоефективні заходи у приватних домогосподарствах;
20 % – на твердопаливні котли (35% – для субсидіантів).
Разом з тим, у 2021 році розширено заходи програми. Українці мають нагоду отримати державну підтримку, встановлюючи наступне обладнання:
– електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії);
– електрозарядки для електромобілів;
– інтелектуальні лічильники електричної енергії.
 
Довідково:
З питань участі у програмі «теплих кредитів» необхідно звертатись до Call-центру Держенергоефективності: (044) 296-71-60,       (044) 292-32-57, energoefect@saee.gov.ua, а також до Укргазбанку та Ощадбанку.
Разом з тим, з умовами програми та детальним переліком обладнання можна ознайомитися на сайті Держенергоефективності: https://saee.gov.ua/uk/consumers/tepli-kredyty.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія