Топ теги:
Попередження

Сьогодні в Коростень завітав Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну»

27 Листопада 15:09

         Мета благодійного фонду  допомагати жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідністю і їхнім сім’ям. Представники фонду створили три локації. Провели окремі лекції для підлітків, психологів і соціальних педагогів освітніх закладів та соціальних працівників міста за темами: «Програма профілактики ризикової поведінки підлітків», «Допомога вагітним жінкам, які потрапили у кризові ситуації».

Головні завдання фонду – здійснювати просвітницьку профілактичну роботу серед підлітків та молоді; забезпечувати дітей та молодь з інвалідністю медико-соціальною реабілітацією та сприяти їх інтеграції у суспільство; мотивувати та мобілізувати суспільство для допомоги жінкам з небажаною вагітністю та дітям з інвалідністю; забезпечувати консультативною та практичною допомогою жінок з небажаною вагітністю.

Учасники лекцій: підлітки зачерпнули корисну інформацію для себе, своїх друзів, дорослі отримали суттєві поради від фахівців Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» для використання у практичній діяльності.

 

Чат-бот Гаряча лінія