Топ теги:
Попередження

Консультації з громадськістю

Консультуй владу і впливай на рішення, що стосуются тебе та життя у громаді на етапі проекту!

Як скористатись?

Інформація

Консультуй владу і впливай на рішення, що стосуются тебе та життя у громаді на етапі проекту!
За допомогою сервісу можна проводити:
КОНСУЛЬТАЦІЇ:оприлюднення варіанту вирішення питання з можливістю коментування;
ПРОСТЕ ОПИТУВАННЯ:запитання + закритий перелік варіантів відповіді, запитання + один варіант відповіді, запитання + кілька варіантів відповідей;
СКЛАДНЕ ОПИТУВАННЯ:опитувальник із можливістю редагування відповідей, із налаштуванням діапазону балів оцінки чи ранжування;
ОБГОВОРЕННЯ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ:оприлюднення НПА з можливістю коментування.

Ініціювати та проводити опитування можуть органи місцевого самоврядування, дорадчі органи при ОМС, громадські об’єднання, благодійні організації, профспілкові організації, органи самоорганізації населення та організації роботодавців. Важливо також, що таке опитування можуть провести і жителі громади.

Як і у випадку платформи в цілому, скористатися сервісом можна після одноразової реєстрації за допомогою BankID чи електронного цифрового підпису. Після цього вам стануть доступними й інші сервіси: бюджет участі, єдина система місцевих петицій та сервіс «Відкрите місто».

Це довгоочікуваний сервіс як для органів влади, що прагнуть бути на одній хвилі з громадою та будувати з нею партнерські відносини, так і для громадян, які хочуть бути співавторами рішень, ініціатив, місцевих політик та впливати на них у зручний спосіб.

Типові питання

Чат-бот Гаряча лінія