Топ теги:
Попередження

Слідами прямого ефіру

1 Лютого 13:11

На виконання розпорядження міського голови  № 6 від 05.01.2022 р. «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій, які надійшли від громадян під час прямого телеефіру 28.12.2021 р.», виконавчий комітет Коростенської міської ради надає інформацію:

1.

 

 

Розглянути можливість питання ремонту тротуарів, зокрема, по вул. Коцюбинського В зв’язку з обмеженістю коштів в місцевому бюджеті, на жаль, немає можливості одразу виділити достатньо коштів для будівництва та проведення капітального ремонту всіх тротуарів, які цього потребують. Взагалі, тротуари облаштовано в основному лише на головних вулицях та в центральній частині міста, що є однією з проблем в сфері благоустрою нашого міста.

У 2021 році проводились роботи з облаштування тротуару по вул. Залізнична та проводився капітальний ремонт тротуару по вул. Сосновського.

Роботи з облаштування і ремонту тротуарів будуть проводитись і надалі, у першу чергу на ділянках, де інтенсивність руху пішоходів є значною.

В 2022 році асфальтування об’єктів вулично-дорожньої мережі буде проводитись в межах коштів, передбачених видатками міського бюджету.

На сьогодні видатками міського бюджету кошти на ремонт тротуарів по вул. Коцюбинського, на жаль, не передбачені. У разі виділення додаткових коштів, при формуванні переліку об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись у поточному році, пропозиція щодо ремонту тротуарів по вул. Коцюбинського також буде розглянута.

2.

 

Проінформувати щодо перенесення головної ялинки на центральну площу міста Декілька років тому був облаштований майданчик для встановлення новорічної ялинки біля міського палацу культури ім. Т.Г.Шевченка, спеціально для того, щоб прибрати її з проїзної частини вулиці Грушевського.

Переносити головну ялинку назад на центральну площу міста не планується.

3.

 

Забезпечити безпеку дорожнього руху по вул. Грушевського (від Водоканалу до Чолівського переїзду) З метою забезпечення безпеки дорожнього руху по вул. Грушевського двічі на рік проводяться сезонні обстеження стану її дорожнього покриття та об’єктів дорожньої безпеки, у разі необхідності проводяться поточні і капітальні ремонти найбільш пошкоджених ділянок. Вул. Грушевського освітлюється в темну пору доби, на ній нанесена дорожня розмітка та встановлені необхідні дорожні знаки.

Контроль за дотриманням водіями транспортних засобів вимог Правил дорожнього руху здійснюється працівниками патрульної поліції. Тому у разі виявлення випадків порушень Правил дорожнього руху його учасниками громадянам необхідно звертатися до органів поліції.

Виконавчим комітетом міської ради направлено листа до Управління патрульної поліції в Житомирській області з проханням забезпечити належний контроль за рухом автомобільного транспорту вулицями міста.

4.

 

 

Розглянути можливість встановлення пішохідного переходу по вул.Мельника (хлібозавод – заправка на Гастелло) Питання щодо облаштування пішохідного переходу на перехресті вул. Мельника з вул. Шолом-Алейхема буде винесено на розгляд чергового засідання комісії з безпеки дорожнього руху.
5.

 

 

Вивчити питання відкриття аптеки в мікрорайоні Пашини Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Коростенської міської ради на виконання розпорядження №6 від 05.01.2022 року «Про заходи щодо забезпечення виконання запитів і пропозицій, які надійшли від громадян під час прямого телеефіру 28.12.2021р.» повідомляє, що на даний момент немає можливості відкриття аптеки в мікрорайоні Пашини, оскільки відсутні вільні приміщення, які перебувають у комунальній власності Коростенської міської територіальної громади. Впливу на приватні аптечні заклади щодо примусового відкриття аптечного закладу в вищезазначеному мікрорайоні відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Коростенської не має.
6.

 

 

Вивчити питання відкриття вищого навчального закладу в громаді Питання відкриття вищого навчального закладу в місті (далі ВНЗ) на разі вивчення. Так як це питання можливо вирішити в рамках комплексного підходу реформування системи освіти міської громади, відповідно до ЗУ «Про освіту» і ЗУ «Про загальну середню освіту», планується створення нової структури, яка передбачає три рівні нової загальної середньої освіти, зокрема третій рівень це – профільна середня освіта, яка здобувається в ліцеї або закладах професійної освіти (коледж).

На даний час вивчається регіональний ринок праці та потреби  підприємств, які працюють і будуть працювати в висококваліфікованих кадрах на майбутні роки. Продовжується пошук партнерів серед ВНЗ, що надасть можливість залучити державні і ресурси роботодавців та створити навчально – практичні центри для підготовки кваліфікованих і затребуваних спеціалістів, заключивши відповідні договори по співпраці і підготовці спеціалістів з ВНЗ.

На жаль, перемовини з вищими навчальними закладами по відкриттю ВНЗ в місті Коростені не дали позитивного результату, через великі витрати на матеріально-технічну базу, фінансові та людські ресурси (професорсько-викладацькі кадри) майбутнього ВНЗ.

7.

 

 

Розглянути можливість встановлення «лежачого поліцейського» по вул. Князя Я.Мудрого (біля міського ліцею) На перехресті вул. Князя Ярослава Мудрого з вул. Соломії Крушельницької існує пішохідний перехід (нанесена необхідна дорожня розмітка та встановлено відповідні дорожні знаки).

Дане питання вже розглядалось на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху. За рішенням комісії, роботи по встановленню пристрою для примусового зниження швидкості руху типу «лежачій поліцейський» біля ЗОШ № 6 по вул. Князя Ярослава Мудрого включені в план робіт КВГП.

8. Забезпечити зрізання аварійних дерев біля фарфорового заводу Видалення аварійних дерев на території міста здійснюється у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» та наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. № 105  «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України».

Підставою для прийняття рішення компетентним органом є заява про видалення зелених насаджень, подана юридичною чи фізичною особою.

Комісія у п’ятиденний строк після її затвердження визначає стан зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, і їх відновну вартість та складає акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню, за формою, затвердженою Мінрегіоном.

У разі знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев комісія з’ясовує причину набуття деревами такого стану, про яку зазначається в складеному комісією акті.

Голова комісії готує в п’ятиденний строк проєкт рішення виконавчого комітету міської ради про видалення зелених насаджень, в якому зазначається інформація про кількість зелених насаджень, що підлягають видаленню і залишаються на земельній ділянці.

Видалення зелених насаджень проводиться на підставі ордеру.

Виконавчий комітет міської ради у місячний строк після надходження зазначеного проєкту рішення про видалення зелених насаджень приймає відповідне рішення і видає наступного дня заявнику його копію для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

9. Розглянути можливість встановлення зупинки громадського транспорту біля аптеки «Подорожник» (вул.Грушевського) На повторне звернення мешканців міста з питання встановлення зупинки громадського транспорту біля аптеки «Подорожник» по вул. Грушевського інформуємо наступне.

Перехрестя вул. Грушевського та вул. Сосновського має високу інтенсивність потоків транспорту та визначене як аварійно-небезпечна ділянка дороги. Встановлення зупинки громадського транспорту по зазначеній адресі призведе до створення додаткових перешкод для руху транспортних потоків.

Тому встановити запропоновану зупинку немає можливості.

10. Забезпечити посипання стежок в зимову пору року Прибирання вулиць від снігу та посипання протиожеледними матеріалами в зимовий період здійснюється комунальним виробничо-господарським підприємством.

Дуже проблемним є питання забезпечення кадрами – в зв’язку з важкими умовами праці і рівнем її оплати на даний час на підприємстві працює всього 20 двірників.

В першу чергу проводиться розчищення та посипання тротуарів з інтенсивним рухом пішоходів в центральній частині міста.

 

Чат-бот Гаряча лінія