«Сільська бібліотека: час нових підходів»

23 Квітня 13:49

Саме таке питання було обговорено на методичному заході для бібліотекарів громади, який відбувся 23 квітня в центральній бібліотеці.
    Ольга Козаченко, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету висвітила організаційні питання, що стосуються роботи бібліотекарів, Галина Боцман, директор Публічної бібліотеки Коростенської МТГ презентувала краєзнавчо-інформаційний проєкт «Моє село – моя бібліотека», Світлана Коржук, провідний методист, проаналізувала річні плани роботи та звернула увагу на статистичну звітність, Тетяна Примаченко, методист, виступила із темою «Книжкова виставка як елемент інформаційного обслуговування».
    «Про шляхи комунікації бібліотек в онлайн просторі» проконсультувала Галина Примак, методист, «Про роботу з книжковим фондом, перехід на УДК, планові книжкові переобліки» – про це проінформувала методист відділу комплектування та обробки літератури Алла Красновська.
   Для надання якісних бібліотечних культурних послуг були підготовлені рекомендації та поради у друкованому вигляді «Форми масової та виставкової роботи від А до Я», «Орієнтовні назви бібліотечних виставок», «Перевірка бібліотечних фондів», «Особливості індексування 8 класу УДК «Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство», «Читач загубив книжку та взамін приніс нову: оформлення та облік».