Щодо продовження карантину, дотримання карантинних заходів та підвищення рівнів охоплення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19

27 Серпня 8:12

Сьогодні на позачерговому засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №10 від 27 серпня 2021 року) розглянуто питання «Про продовження карантину, дотримання карантинних заходів та підвищення рівнів охоплення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 на території Коростенської міської територіальної громади, відповідно до позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 16 від 25 серпня 2021 року)".

Обмежувальні протиепідемічні заходи запроваджуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) на території Коростенської міської територіальної громади, згідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки.

З текстом постанови можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1236-2020-%D0%BF/print