Шановні жителі Коростенської громади, 28 листопада відбудеться День донора. До нас завітає Житомирський центр крові і просить усіх небайдужих долучитися до збору крові для Збройних сил України та обласних медичних закладів!

24 Листопада 14:54

❓Хто може бути донором
✅Вік від 18 років
✅Вага від 50 кг
✅Відсутність тимчасових або абсолютних протипоказів. Якщо вам властиві хронічні захворювання, ви приймаєте ліки — варто проконсультуватись з лікарем на місці.
❌Протипокази: серцево-судинні захворювання, захворювання печінки та нирок, хвороби органів дихання, цукровий діабет, ендокринні захворювання, онкологія, вірусні гепатити В і С, серйозні хірургічні втручання.
📝 З собою взяти:
✔️Паспорт
✔️Ідентифікаційний код
❓Як підготуватись
✔️За 5 днів відмовитись від прийому ліків від болю, анальгетиків, аспірину, а також препаратів, що їх містять;
✔️За 2 дні не вживати алкоголь;
✔️За 2 години не курити;
✔️За добу необхідно дотримуватися нескладної дієти, відмовившись від:
❌яєць;
❌молочних продуктів, вершків, масла;
❌жирного м’яса, ковбас, копчених виробів;
❌снеків і фастфуду;
❌жирних солодощів.
✔️Обов’язково виспатись і з’їсти легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді). Не варто зранку пити каву!
✔️Не приходити здавати кров, якщо присутнє відчуття нездужання: озноб, запаморочення, головний біль, слабкість.