Серпнева педагогічна конференція 2021 р.

30 Серпня 12:13

Освітяни Коростенської територіальної громади поділились результатами роботи за 2021-2021 н.р.
 В залі міського Палацу культури ім. Т.Шевченка відбулась серпнева педагогічна конференція. В заході взяв участь міський голова Володимир Москаленко, Народний депутат України Володимир Арешонков, секретар міської ради Олександр Олексійчук. Цього року педагогічна конференція збігається зі значими святом для всіх нас: 30-ою річницею Незалежності нашої держави. Володимир Васильович привітав учасників, побажавши успішної роботи у новому 2021-2022 р. та вручив нагороди за високі досягнення педагогічним працівникам шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.
Начальник відділу освіти Коростенської міської ради Алла Краснокутська підсумувала загальні результати і конкретні досягнення галузі освіти нашої громади за попередній навчальний рік. Також під час заходу найкращим педагогам Коростенщини вручили нагороди та відзнаки різних рівнів, грамоти Верховної Ради України,  міського голови, Народного депутата України тощо.
Святковий настрій дарував присутнім фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав»
Через два дні учні підуть до школи. Коростенські вчителі вже готові продовжувати активну освітню і виховну роботу, підлаштовуючись під карантинні виклики, характери учнів і вимоги навчальних програм. Дякуємо Вам, шановні педагоги, за професіоналізм, витримку, розуміння, терпіння, вміння зародити в молоді жагу до саморозвитку і виховання людяності.