Семінар з охорони праці з нагоди Всесвітнього дня  охорони праці

23 Квітня 18:03

23 квітня в сесійні залі Коростенської міської ради  відбувся семінар для роботодавців та працівників установ, підприємств, організацій міської громади задля запобігання порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці й настання нещасних випадків.

«Організація охорони праці на підприємстві покладається на роботодавця. Останній зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці, поліпшення умов праці особливо під час воєнного стану. Ці та інші питання сьогодні ми розглянемо на сьогоднішньому семінарі,» – розпочав роботу семінару заступник міського голови Олександр Синицький.

До участі в семінарі запросили фахівців: головного спеціаліста управління праці та соціального захисту виконавчого комітету Коростенської міської, головного спеціаліста відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи ГУ ПФУ в Житомирській області, спеціаліста Коростенського районного відділу ДУ Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ, завідувача відділенням профілактики КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».

Виступаючі приділили увагу організації системи охорони праці на виробничих об’єктах суб’єктів господарювання, профілактиці порушень вимог безпеки праці, проведенню розслідувань нещасних випадків на виробництві та перевірок щодо дотримання вимог законодавчих актів з охорони праці, медичним оглядам працівників під час військово стану, профілактиці захворювань, змінам в пенсійному законодавстві та виробничому травматизму по Коростенському району. Було попереджено роботодавців про відповідальність у разі порушення законодавства про працю та  важливості дотримання вимог законодавства з охорони праці та вчасного проведення інструктажів, адже від цього залежить життя та здоров’я працівників.

З нагоди Всесвітнього дня з охорони праці було відзначено грамотами організації в яких на найкращому рівні поставлена робота з охорони праці в Коростенській громаді.