Топ теги:
Попередження

Семінар-навчання для підприємців міста

10 Лютого 11:41

Сьогодні в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради відбувся семінар-навчання для підприємців міста. Фахівці Головного управління ДПС у Житомирській області розповіли про новації у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), роз’яснили відмінності між класичними РРО та програмними РРО, ознайомили з новими розмірами доходів, які надають можливість підприємцям залишатися на «спрощеній» системі та не використовувати «касові апарати».       
Заступник начальника Головного управління ДПС України в Житомирській області Ігор Завгородній разом з колегами роз’яснили, кому обов’язково використовувати РРО вже зараз, які наступні терміни впровадження РРО, як правильно кодувати товар та передавати звітність, які реквізити фіскального чека та інші.   Окремо зупинилися використанні більш сучасних – програмних РРО, для яких ДПС розробила безкоштовне програмне забезпечення. 
Представники Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Житомирській області Руслан Ярмолюк та Тетяна Годовська уточнили проблемні моменти під час правильного оформлення податкових документів та подякували фахівцям податкової за співпрацю.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія