Семінар-нарада щодо управління комунальним майном Коростенської міської територіальної громади

8 Жовтня 13:10

За ініціативи управління земельних відносин та комунальної власності сьогодні відбувся семінар-нарада з питань ефективного управління комунальним майном Коростенської міської територіальної громади.
На захід були запрошені всі балансоутримувачі комунального майна (бюджетні установи та організації, комунальні підприємства), аби спільно обговорити основні проблемні питання оренди, передачі, списання  майна тощо.
Нормативно-правові документи, які активно обговорювались на заході:
–        ЗУ "Про оренду державного та комунального майна";
–        Порядок передачі в оренду державного та комунального майна (постанова КМУ №483 від 03.06.2020 року);
–        Методика розрахунку орендної плати за державне майно (постанова КМУ №630 від 28.04.2021 року);
–        Положення про порядок списання, безоплатної передачі майна, що належить до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади.

Управління земельних відносин та комунальної власності