Секретар Коростенської міської ради Олександр Олексійчук взяв участь у IX Національному молитовному сніданку України.

8 Вересня 10:30

Національні молитовні сніданки в державних органах влади – традиція багатьох демократичних країн світу. У Києві вони проводяться вже дев’ять років поспіль і вважаються найбільшими в Європі. Цьогорічний сніданок присвячений 30-річчю Незалежності України і проходить в Українському Домі.
У Молитовному сніданку взяли участь керівництво держави, зокрема, Голова Верховної ради Дмитро Разумков, п’ятий президент Петро Порошенко, народні депутати України, урядовці, відомі представники української творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесмени, а також ряд впливових закордонних гостей, серед яких парламентарі США, провідні політики країн Європейського Союзу та Бразилії. Загалом учасниками Молитовного сніданку були близько тисячі учасників із 15 країн світу.
Такі заходи щороку об’єднують представників влади, політиків, релігійних організацій, громадськість, людей із різних сфер життя, різними поглядами та політичними вподобаннями задля спільного блага в житті та роботі.