Розподіл земельних ділянок особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

24 Червня 10:49

24.06.2021 року відбулося засідання робочої групи по розподілу земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території Коростенської міської територіальної громади особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил. За результатом обговорення:
– затверджено остаточний список осіб, які будуть приймати участь у жеребкуванні, що відбудеться 17 серпня 2021 року о 17:00 в залі засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради.
– в житловому масиві садибної забудови між вулицями Григорія Сковороди (Котовського) та Василя Стуса (Сакко і Ванцетті) в місті Коростені, шляхом жеребкування, буде розподілено 105 земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території міста Коростеня особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сих.
За додатковою інформацією Ви можете звернутися до відділу земельних відносин Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 22 (каб. № 11) або за тел. 9-62-75.