Топ теги:
Попередження

Розклад канікул

10 Січня 15:32
Згідно ст. 10 Закону України «Про загальну середню освіту» структура і тривалість навчального року, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом […].
В соціальній мережі батьки часто наводили приклади сусідніх громад, в яких навчання починається пізніше. Дізнавшись аспекти формування освітнього процесу у відділу освіти виконавчого комітету інформуємо, що згідно чинного законодавства навчальний рік триває 175 календарних днів. Отже, чим пізніше починається навчальний процес, тим пізніше починаються літні канікули.
До прикладу, в Бердичеві 2-й семестр починається 11 січня, а закінчується 16 червня; в Звягелі – з 27 січня по 11 червня (школи забезпечені сировиною для опалювання на 70%); в Житомирі – з 16 січня по 16 червня.
В закладах загальної середньої освіти Коростенської громади 2-й семестр навчального року розпочався 10 січня, а закінчиться 31 травня. Весняні канікули в закладах загальної середньої освіти починаються 25 березня та закінчуються 2 квітня.
Бажаємо вдалого навчального семестру дітям та закінчення навчального року з власними маленькими перемогами та однією Українською для всіх нас.
Чат-бот Гаряча лінія