Розгляд проєкту інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 р.

7 Квітня 6:24

про розгляд проєкту інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021рр.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19 серпня 2020 року №191  ’’Порядок  розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації’’, Коростенське комунальне підприємство “Водоканал“ подає на розгляд проєкт інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 р. (проєкт додається).
Метою розроблення інвестиційної програми ККП “Водоканал“ є оновлення основних фондів, підвищення ефективності виробництва,  підвищення якості надання послуг.
До інвестиційної програми ККП “Водоканал“ на 2021 р. у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення включені заходи з придбання нового аварійного автомобіля.
Заход планується реалізувати за рахунок амортизаційних відрахувань.
Підприємство не планує залучати позичкові кошти. Загальний обсяг інвестицій по централізованому водопостачанню та централізованому водовідведенню  –  1 812,573 тис. грн. (без ПДВ).
Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.
Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:
вул. Грушевського, 67, м.Коростень, Житомирська область
тел. (0963234012)
Електронна пошта: totdel@ukr.net
Проєкт інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2021 р.