Роботи з розчищення вулиць, зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, тротуарів тривають

17 Лютого 12:34

У місті тривають роботи з розчищення вулиць, зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, тротуарів.
Через негоду комунальники вже другий тиждень працюють понаднормово. Складні ділянки, які через велику кількість припаркованих авто не можна прибрати вдень, додатково розчищаються вночі. На жаль, через морози і велике навантаження часто виходить з ладу техніка, хворіють працівники, тому коростенці відчувають незручності та звертаються зі скаргами. Через велику кількість снігу у деяких районах міста був утруднений доступ для техніки до сміттєвих контейнерних майданчиків, що призвело до накопичення побутового сміття. Керівництво міста та КГВП неодноразово зверталось до прямих балансоутримувачів цих об’єктів (ОСББ, ЖЕКів, обслуговуючих компаній) з проханням прибрати до майданчиків сніг, але майже всі вони залишились без реакції. Було прийнято рішення частину техніки і працівників відправити на розчищення сміттєвих майданчиків та контейнерів.
Просимо з розумінням поставитись до примх природи і вкотре інформуємо, що комунальні підприємства працюють і відповідально виконують свою роботу.