Топ теги:
Попередження

Робота з митницею під час експортних операцій: Онлайн-семінар для представників малого та середнього бізнесу від EU4Business

5 Червня 14:56

У межах програми  EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини 18 червня о 15:00 відбудеться онлайн-семінар для представників малого та середнього бізнесу.

Під час заходу  з експортної діяльності будуть розглянуті теми щодо налагодження роботи з продажу за кордон, функції брокерів та взаємодії з ними. Також з експертами будуть розглянути питання взаємодії із митницею, правильної організації цього процесу.

Під час  участі в онлайн-семінарі Ви дізнаєтесь про:

  • Експортну діяльність: сутність та принципи;
  • Особливості ведення експортної діяльності в Україні;
  • Взаємодія з державними органами державної митної служби України;
  • Підводні камені експортної діяльності;
  • Функції брокера та взаємодія з ними.

Реєстрація відкрита за посиланням.

Вебінар проводитимуть:

  • Альона Возненко – тренерка Школи бізнесу Нової пошти, голова комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації, консультантка з питань e-commerce програм ПРООН в Україні, має 10+ років досвіду у маркетингу та B2Bпродажах.
  • Олексій Шидловський – юрист, брокер, співвласник митного терміналу ТОВ «ІНСОРСИНГ ФОБОС-ГРУП».

Поспішайте зареєструватися та поставити нагадування у своєму календарі, аби не пропустити цю подію.

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Чат-бот Гаряча лінія