Робочий візит Народних депутатів України

25 Травня 13:58

З робочим візитом до нашого міста завітали Народний депутат України Юрій Бойко та Юрій Павленко. Під час дружньої бесіди з міським головю Володимиром Москаленком гості обговорили ситуацію в Україні з адміністративно-територіальною та освітньою реформами. На прикладі коростенської громади Володимир Васильович  вказав представникам законодавчої влади на проблеми, з якими стикається місцеве самоврядування під час практичного втілення прийнятих вгорі рішень. Довів до Народних депутатів інформацію про нинішню ситуацію з реорганізацією закладів культури, оптимізацією шкіл та дитячих садочків, ремонтом доріг, які перебувають на балансі Укравтодору, приведення у відповідність даних по земельних ресурсах.
Окреме болюче питання, яке міська влада намагається вирішити вже декілька років – гідне медичне забезпечення нашого населення та завершення будівництва сучасного хірургічного корпусу. Візитери оглянули об’єкт та запевнили, що допомога у залученні коштів на його будівництво буде одним з пріоритетів їхньої роботи як у комітетах Верховної Ради, так і на обласному рівні.