Робоча зустріч з представниками Верховної ради України

11 Жовтня 10:22

11 жовтня 2021 року в приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулась робоча зустріч з представниками Верховної ради України щодо розвитку індустріальних парків.
На заході були присутні міський голова Володимир Москаленко, Народний депутат України Галина Янченко, Офіс Реформ Кабінету Міністрів України Артем Сачук, директор  ТОВ "БФ Проект"  Станіслав Юрашев, директор ТОВ "Біджейес компоненти Україна" Давід Кьонінгсхофер, секретар міської ради Олександр Олексійчук, заступник міського голови ОлександрЯсинецький  , начальник управління економіки Володимир Стужук, начальник відділу місцевого економічного розвитку управління економіки Наталія Лискова .
Метою зустрічі було обговорення пріоритетих напрямків розвитку індустріальних парків в Коростенській громаді, шляхи залучення інвестицій, визначення проблематики розвитку індустріальних парків. У ході зустрічі обговорили  плани щодо створення нового індустріального парку в громаді.