Різдвяні вечори в с. Михайлівка та с. Васьковичі Коростенської територіальної громади

13 Січня 13:18
Із вертепом, Вифлеємською зіркою, костюмами, віншуваннями та колядками, що прославляють народження Хреста, пройшли імпровізовані вечори в с. Михайлівка та с. Васьковичі Коростенської територіальної громади. Святкові виступи підготували місцеві художні і аматорські колективи, учні, працівники МПК ім. Т.Шевченка. ї
Міський голова Володимир Москаленко привітав присутніх з новорічними святами, побажавши всім миру, здоров’я, достатку і сімейного благополуччя.
Кожен народ має свої звичаї, що зберігаються протягом століть. В сучасних клопотах швидкого життя важливо їх не розгубити. Тому особлива пошана людям, колективам, які із уст в уста, з покоління в покоління передаються народні пісні – часто рідкісні, самобутні, місцеві пісенні матеріали.
Дякуємо, що бережете народні традиції, долучаєте громаду до таїнства пісні, даруєте радість і душевний відпочинок!
Дякуємо всім, хто розділив старання артистів та підтримав їх в залі.
Зі святами, Коростенська громадо – процвітання нам і щедрої долі кожному!