Топ теги:
Попередження

Рішення суду

11 Березня 16:05

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області розглядав в порядку спрощеного позовного провадження цивільну Справа № 279/5656/20 за позовом Калініна Романа Сергійовича до Органу місцевого самоврядування Коростенська міська рада, Москаленка Володимира Васильовича, Стужука Володимира Миколайовича, про захист честі, гідності та ділової репутації.

“01” березня 2021 р. позовні вимоги Калініна Романа Сергійовича про захист честі, гідності та ділової репутації – задовольнити частково. Зобов’язали оприлюднити на офіційній сторінці Коростенської міської ради вирішальну частину рішення по справі 279/5656/20.

На виконання рішення суду оприлюднюємо:

Коростенський міськрайонний суд

УХВАЛИВ :

Позовні вимоги Калініна Романа Сергійовича про захист честі, гідності та ділової репутації – задовольнити частково.

Визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Калінніна Романа Сергійовича інформацію, поширену 12.11.2020 року міським головою Москаленком Володимиром Васильовичем на позачерговій сорок третій сесії VII скликання Коростенської міської ради про те, що Калінін Роман Сергійович є чотирижди судим за “мошенничество”.

Зобов`язати Орган місцевого самоврядування Коростенська міська рада, Москаленка Володимира Васильовича спростувати вищевказану недостовірну інформацію шляхом оприлюднення резолютивної частини рішення на офіційній сторінці Коростенської міської ради, на каналі YouTube, за Інтернет посиланням: https://www.youtube.com/…. та проголосити резолютивну частину рішення, на першій, після набрання цим рішенням законної сили, сесії Коростенської міської ради чи її правонаступника (Коростенська ОТГ Коростенського району Житомирської області) – Москаленком Володимиром Васильовичем .

В решті вимог відмовити.

Чат-бот Гаряча лінія