Результати Всеукраїнських змагань з легкої атлетики ,,Фестиваль легкоатлетичного триборства”.

7 Травня 15:29
З 1 по 3 травня у Києві відбувались Всеукраїнські змагання з легкої атлетики ,,Фестиваль легкоатлетичного триборства” серед юнаків та дівчат. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. Участь у змаганнях брали 330 спортсменів з різних куточків України. За результатами змагань учениця КМЛ №10 Ходаківська Анастасія здобула золоту нагороду з бігу на дистанції 60м+300м+600м серед 33 спортсменів, а Панчук Поліна, змагаючись на дистанції 60м+стрибки в довжину+стрибки у висоту, отримала срібну нагороду з 18 спортсменів. Вітаємо спортсменів та їх тренера з високими результатами та бажаємо успіху та витримки у наступних змаганнях.