Результати Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футзалу ,,Футзальна ліга Коростенщини”

23 Лютого 13:07
22 лютого у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону ,,Спартак” відбулися фінальні ігри та урочисте закриття Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футзалу ,,Футзальна ліга Коростенщини”. Змагання розпочалися 20 січня. Засновниками чемпіонату стали виконавчий комітет Коростенської міської ради та громадські організації ,,Коростенська футбольна школа” і ,,Коростенська футбольна спілка”. Змагання відбувалися за підтримки Народного депутата України Арешонкова Володимира Юрійовича. Участь у чемпіонаті брали 8 команд. Це команди:
1. ФК ,,Мал” (м.Коростень)
2. ,,Легенда” (м.Коростень)
3. ,,Граніт” (м.Коростень)
4. ,,БГК” (Бехівський гранітний кар’єр)
5. ,,Агро-Нива” (смт Народичі)
6. СК ,,Вручий” (м.Овруч)
7. ,,Колос” (с.Бондарівка)
8. ,,NG” (м.Олевськ)
Кращими бомбардирами чемпіонату визнано Здоту Ярослава (Колос) та Петренка Дмитра (Агро-Нива). Кращим воротарем став Цалко Андрій (СК ,,Вручий”). Кращим гравцем обрано Яцковця Ігоря (Агро-Нива). У запеклій боротьбі визначено призові місця:
І місце – СК ,,Вручий” (м.Овруч);
ІІ місце – ,,Агро-Нива” (смт Народичі);
ІІІ місце – ,,Легенда” (м.Коростень).
Вітаємо переможців та учасників чемпіонату з успішним завершенням змагань. Бажаємо організаторам розвитку та залучення ще більше команд.