Результати матчів І туру Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футболу.

23 Червня 7:41

19 та 20 червня на стадіоні ,,Спартак” і на футбольному полі с.Стремигород відбулися матчі І туру Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футболу ,,Футбольна ліга Коростенщини”.

ФК ,,Колос” (с.Бондарівка) перемагає ФК ,,Новаки” з рахунком 3:0. Матч між командами ФК ,,Зоря” (с.Стремигород) та ФК ,,Грозине” закінчився з рахунком 0:6 на користь футболістів з с.Грозине. Гра між командами ФК ,,Ушомир” та ФК ,,Сокорики” завершилась з рахунком 0:4 на користь команди з с.Сокорики. ФК ,,Давидки” зіграв проти ФК ,,Веселівка” з рахунком 10:1. Вітаємо наших земляків з хорошим початком чемпіонату та бажаємо вдалих результатів. Нехай переможе найсильніший.