Топ теги:
Попередження

Результати ІV-го Вcеукраїнського турніру з пляжної боротьби на призи міського голови Москаленка Володимира Васильовича

6 Липня 4:59

02 липня на території зони відпочинку, що знаходиться на березі річки Уж (вул. Василя Петренка), відбувся ІV Вcеукраїнський турнір з пляжної боротьби на призи міського голови Москаленка Володимира Васильовича. Турнір проходив під патронатом міського голови Москаленка В. В., за підтримки виконавчого комітету Коростенської міської ради та за ініціативи тренерів Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби. Спонсорами змагань виступили: ,,Економ таксі”, Житомирська кондитерська фабрика ,,Житомирські ласощі”, магазин ,,М’ясник", ПАТ ,,Коростенський завод хімічного машинобудування”, база відпочинку ,,вДрова”, депутат Коростенської міської ради, підприємець Грищенко Віталій Васильвич. Окрім коростенців, участь у змаганнях взяли спортсмени із Харкова, Полтави, Львову, Рівного, Малина, Олевська та з Донецької області (м.Краматорська та с.Прохорівське Волновахського району).
За підсумками турніру кращі результати серед коростенців показали 17 спортсменів. Серед дівчат у ваговій категорії 30кг першу сходинку п’єдесталу посіла Кулик Вероніка (учениця міського ліцею), на другому місці опинилась Марченко Каріна (учениця міського ліцею), а третьою стала Марченко Катерина (учениця міського ліцею). У ваговій категорії 40кг бронзу отримала Вовк Дарина (учениця ЗОШ №3). У ваговій категорії 50кг перемогу здобула Котвицька Діана (учениця міського ліцею), а третьою стала Левківська Дарина (учениця НВК №12). Бардачевська Ангеліна (випускниця міського ліцею) стала срібною призеркою у ваговій категорії 55кг. У ваговій категорії 60кг перемогла Марченко Софія (випускниця міського ліцею), а бронзову нагороду отримала Литвинчук Мирослава (учениця міського ліцею). У ваговій категорії 65кг срібною призеркою стала Дмитренко Валерія (учениця Харківського училища фізичної культури та спорту), а бронзовою – Содель Анастасія (учениця міського ліцею).
Серед юнаків у ваговій категорії 40кг срібну нагороду здобув Титюк Матвій (учень міської гімназії). У ваговій категорії 50кг перемогу виборов Титюк Нікіта (учень НВК №2), срібним призером став Плахонін Артем (учень міського ліцею), а бронзову нагороду виборов Кос Богдан (учень міського ліцею). Переможцем у ваговій категорії 60кг став Зінкевич Сергій (учень Житомирського агротехнічного коледжу), срібну нагороду у ваговій категорії 70кг отримав Данилюк Дмитро (учень Львівського училища фізичної культури та спорту).
Крім того, спеціальними призами нагороджені:
• ,,За кращу техніку” – Бардачевська Ангеліна;
• ,,За волю до перемоги” – Дмитренко Валерія;
• ,,Краща спортсменка турніру” – Марченко Софія.
Усі призери та переможці турніру отримали грошові премії від міського голови та подарунки від спонсорів турніру. Вітаємо переможців та учасників ІV-го Вcеукраїнського турніру з пляжної боротьби на призи міського голови Москаленка Володимира Васильовича.