Результати чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків.

10 Лютого 6:14

З 5 по 8 лютого у Сумах проходив чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2004/2005 років народження. Наше місто на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. Участь у змаганнях брали 44 ДЮСШ. За результатами змагань учениця ЗОШ № 8 Якухно Анна виборола бронзову нагороду (біг на дистанції 400м) та срібну нагороду (естафетний біг 4х200м) в складі збірної команди Житомирської області. Учень СПТУ №16 Сотник Андрій (біг з перешкодами на дистанції 2000м) виборов бронзову нагороду. Учень ЗОШ №8 Прищепчук Руслан (бігу на дистанції 800м) дістався фінішу десятим. У загальнокомандному заліку серед шкіл ДЮСШ, команда коростенських легкоатлетів стала шістнадцятою. Вітаємо спортсменів з гарними результатами та бажаємо успіхів у наступних змаганнях.