Топ теги:
Попередження

Пишаємось талантами Коростенщини!

20 Травня 10:12

Однією з визначних подій минулого тижня для Коростенської громади, а особливо для учнів і викладачів Коростенської школи мистецтв ім. А.Білошицького став  звітний концерт «Творчість юних – з барв і кольорів, неповторна музика натхнення!».

Захід був присвячений 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Міський палац культури був переповнений. На звітний концерт завітали батьки, рідні та друзі, просто поціновувачі мистецтва юних талантів Коростенщини. Пісні, танці, музичні композиції та вірші лунали зі сцени. Також для відвідувачів була організована виставка художньої творчості учнів, яка ще більше додала душевності та величі справжньому таланту митців.

Підтримка підростаючого покоління, залучення його до творчості – це одна з інвестицій в майбутнє та розвиток коростенської громади. Щороку звітний концерт  відвідують представники виконавчого комітету, народного депутата України Володимира Арешонкова, депутати міської ради, які підтримують  розвиток талантів Коростенщини.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української культури, справу естетичного виховання молодого покоління подякою Житомирської ОВА та Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.Косенка було нагороджено заслуженого працівника культури,  директора Коростенської школи мистецтв ім. А.Білошицького Демиденка Володимира. Подяками Управління культури та туризму Житомирської ОВА відзначено викладачів школи: Герасимчук Наталію, Демика Ярослава, Мужа Олександра, Хомутовську Раїсу, Чиркіна Валодимира, Шикету Оксану. Почесну місію, вручити подяки, виконали заступник міського голови Синицький Олександр та голова батьківського комітету Талько Володимир. Шана і дяка працівникам культури, які плекають  прекрасні таланти, які в свою чергу продовжують нести мистецтво та культуру нашого народу далеко за межі Коростенщини!

Чат-бот Гаряча лінія