Привітання Жіночої Ради міста зі святом весни, любові та краси!

8 Березня 8:00

Привітання зі святом Весни! — Університет «КРОК»

Любі жінки Коростенської міської територіальної громади, Жіноча Рада міста від усього серця вітає Вас із прекрасним святом весни, любові та краси!

Бо весна – це пробудження природи, усього сущого що є на Землі.

Усе найдорожче і прекрасне, що є у житті – любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з жінкою.

Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає дні, утверджує успіхи і підтримує у тяжкі хвилини. Її  виваженість і мудрість є запорукою миру та злагоди в суспільстві.

Жінки сьогодні не тільки професійні у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту у всіх галузях економіки.

Сьогодні українські жінки, зокрема й коростенки, разом з чоловіками на передовій відстоюють мир та єдність України.

Сьогодні ми вітаємо вас, жінки – бійці, жінки – волонтерки, жінки – лікарі, і дякуємо за вашу стійкість та мужність.

І ким би вона не була за професією, де б не працювала, вона завжди – джерело натхнення і символ берегині домашнього затишку, оплот добра, кохання й миру.

То ж у ці весняні дні хочеться побажати усім вам, дорогі наші  нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі і миру всім нам!

З повагою голова Жіночої Ради міста                                                                   Світлана ЗАГОРУЙКО