Продовжується робота по розгортанню роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту.

22 Вересня 12:35

21 вересня фахівцями відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради здійснено виїзд до офісів старост громади в с.Мала Зубівщина, с.Стремигород, с.Сингаї та с.Холосне по питанню розгортання роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту.
Надано консультаційно-методичну допомогу по питанню навчання непрацюючого населення і відповідно створення мережі консультаційних пунктів з питань цивільного захисту та надано рекомендації щодо розгортання роботи консультаційного пункту.

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради