Продовжується практика співпраці з містами-сусідами

16 Січня 7:16

Продовжується практика співпраці з містами-сусідами.
Вчора до виконавчого комітету Коростенської міської ради завітала делегація з міста Малин: новообраний міський голова Олександр Ситайло, секретар міської ради Василь Майстренко та керуюча справами виконкому Ірина Копило.
Малинську делегацію цікавив досвід організації роботи виконавчого органу та міської ради, розподіл обов`язків між заступниками міського голови, керівниками відділів та управлінь, сільськими старостами. Активно обговорювався процес інтеграції новоприєднаних громад до міської територіальної громади, утворення сторостинських округів, відмінності та виявлені проблеми наших районів, перспективи розвитку промислової сфери, використання системи "Голос" під час сесій міської ради, інформатизацію комунальних платежів, субсидіювання та надання пільг. Міський голова Володимир Москаленко підтримав пропозицію про співпрацю, адже питання правильної реорганізації в єдину територіальну громаду на даний час є одним з найважливіших, бо за цифрами і необачними діями стоять робочі місця і долі людей. «Вивчаємо разом шляхи оптимального переходу до нового територіального устрою та завжди відкриті до співпраці і взаємопідтримки» – підсумував зустріч Володимир Москаленко.