Продовжуємо навчатись та здобувати успішний досвід українських муніципалітетів в сфері енергоефективності
2 та 3 квітня ініціативою Covenant of Mayors – East (
Угода мерів) було проведено тренінг щодо надання технічної підтримки Підписантам Угоди Мерів: «Планування та реалізація проєктів з використанням енергії Сонця».
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![👥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1/16/1f465.png)
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
З представниками ГО Екоклуб Андрієм Мартинюком та Дмитро Сакалюк, учасники мали можливість обговорити реальні кейси реалізації проєктів з використанням енергії Сонця.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)