Продовження співпраці з закладами освіти Коростенської громади

29 Листопада 8:35

Коростенський інклюзивно-ресурсний центр продовжує співпрацю з закладми освіти Коростенської громади. 24.11.21 фахівці КУ «Коростенський ІРЦ»  Ніна Нартишева та Ганна Острадчук відвідали Коростенський міський ліцей та дошкільний навчальний заклад №20 з метою надання методичної та інформаційної допомоги педагогам на засіданні команди психолого-педагогічного супроводу, де обговорювались наступні питання:

– організація інклюзивної групи продовженого дня;

– адаптація та модифікація навчального матеріалу для дітей з ООП;

– оцінка досягнень дітей з ООП;

– моніторинг ЗУН;

– ведення документації асистентом-вихователя.

За запитом адміністрації дошкільного навчального закладу  №22 25 листопада була проведена онлайн година, де ще раз директор КУ «Коростенський ІРЦ» Тетяна Василенко наголосила на необхідності забезпечення корекційно-розвиткових годин для дітей з ООП та зазначила основну нормативно-правову базу, що має використовуватись при організації інклюзивного навчання в дошкільному закладі, завідуюча ЗДО Оксана Геращенко поділилася розробками щоденника спостережень дитини з ООП та іншими документами.

Були надані онлайн консультації Васьковицькому ліцею та Грозинському ЗДО.