Про успішну участь в обласному конкурсі хорової пісні пам’яті Анатолія Пашкевича «Мамина вишня»

18 Травня 17:52

«Мамина  вишня»  – саме  таку  назву  отримав  обласний  конкурс  хорової  пісні  пам’яті  Анатолія  Пашкевича, що  раз  на  два  роки  збирає  самодіяльних  артистів  на  творче  змагання   в  Баранівці, на  батьківщині  композитора.  Цьогорічний  конкурс , засновниками  і  організаторами  якого  стали   департамент  культури, молоді  та  спорту  Житомирської  облдержадміністрації, КУ «Житомирський  обласний  центр  народної  творчості»  та  відділ  культури, сім’ї, молоді  та  спорту Баранівської  міської  ради,  відбувся  всьоме  і  проходив  дистанційно. Коростенську  територіальну  громаду   в  ньому  достойно   представили  п’ять  співочих   народних  самодіяльних   колективи, що  плідно  працюють    на  базі   міського Палацу  культури  ім.Т.Шевченка: «Кришталеві  роси», «Родина», «Мальви», «Спокуса»  та  «Криниченька».  Високопрофесійне  журі  в  складі  заслуженого  працівника  культури України   Олександра  Крутоуса , директора  Житомирського  обласного  центру  народної  творчості Альони  Сердечної, викладача  вищої  категорії, керівника  народного  хору  Житомирського  фахового  коледжу  культури і мистецтв ім.І.Огієнка Ірини Біленікіної, викладача диригентсько – хорового  відділу Житомирського  музичного  фахового  коледжу ім.В.С.Косенка   Лесі  Кравченко, заслуженого  артиста  України, соліста  Житомирської  академічної  хорової  капели «Орея» Олександра    Яремчука, переглянули  виступи  понад  сорока  колективів  області. Відрадно, що  в  номінації  «вокальні  ансамблі»  І  місце виборов  народний  жіночий  вокальний  ансамбль «Криниченька»  під  керівництвом  Миколи  та  Марії  Білошицьких. Тож, ми  щиро  вітаємо  та  зичимо  успіхів  колективові,  учасниці  якого  крізь  роки бережуть і  примножують   духовне  багатство  нашого  краю!