Про творчі успіхи Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького

12 Березня 11:07

Вітаємо учнів та викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького, які стали переможцями ряду конкурсів.
Зокрема, Тимофія Корсуна, який  разом зі своїм викладачем Володимиром Чиркіним та концертмейстром Ольгою Чиркіною впевнено підкорюють вже не лише конкурсні сцени України, а вийшли за її межі – I місце на Міжнародному конкурсі молодих виконавців на духових та ударних інструментах «WIND STARS 2021» (Латвія Березень 2021), I місце на III Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Super Art – 2021» (Харків 2021).
А також Майструка Кирила – III місце (викладач Наталія Герасимчук, концертмейстр Світлана Муж) Міжнародного конкурсу молодих виконавців на духових та ударних інструментах  «WIND STARS 2021» (Латвія Березень 2021).
Щиро пишаємося перемогою учениці Катерини Іллюк (викладач Вікторія Караулова, концертмейстр Тетяна Омельчук) – I місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Мелодія моєї мрії» (Київ, лютий 2021).
Вже котрий раз Артем Білецький здообуває I місце на XXVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» (Кропивницький Березень 2021) разом з викладачем Людмилою Снєгірьовою.
Вітаємо нашого активного конкурсанта, переможця багатьох конкурсів різних рівнів Валентина Федорчука (викладач Володимир Чиркін, концертмейстр Оксана Лазаренко) з черговою перемого – II місце на III Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Super Art – 2021» (Харків 2021).
Отримано також вагомі результати за участь у IV Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж»(Ужгород Лютий 2021), тож вітаємо переможців та викладачів:
Сенчук Тетяна – лауреат II премії
(викладач – Костюченко М.М.)
Аксьоненко Олег – лауреат I премії
Вознюк Софія – лауреат I премії
Кривошеєва Руслана – лауреат II премії
Міліневська Уляна – лауреат I премії
Яндульська Софія – лауреат I премії
(викладач – Аловська Н.Л.)
Радіємо разом з вами і бажаємо нових перемог!