Про досягнення Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького

18 Квітня 14:07

Конкурси минають, а учні та викладачі продовжують отримувати нагороди за свою творчу діяльність.
Павлюківська Юлія здобула I місце на III Всеукраїнському конкурсі мистецтв «На крилах мрій» (м.Тернопіль), викладач Аловська Н.Л.
Відбувся I відкритий Міжнародний конкурс з музично-теоретичних дисциплін «Еврика!» (Републіка Білорусь), на якому наша учениця Гурківська Софія посіла III місце, викладач Сніжана Прожога.
Вітаємо з перемогою –  I місцем Нарижну Аліну та викладача Ірину Керезь, отриманому на IV Всеукраїнському музично-теоретичному конкурсі Odesa Music Olymp.
 Майструк Кирил здобув I місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «Златограй» (м.Миколаїв), викладач -Наталія Герасимчук, концертмейстер -Світлана Муж.
Столярчук Олександр – II місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «Златограй» (м.Миколаїв), викладач Володимир Чиркін, концертмейстр Ольга Чиркіна.
Вітаємо, бажаємо нових перемог!