Про прийняття рішення про проиватизацію нежитлової будівлі (двох гаражів) загальною площею 42,2 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), 5-А, приміщення 1.

14 Вересня 11:49

У  відповідності  до  вимог  р.ІІ ст.10, ч.4 ст.15 Закону України «Про приватизацію  державного і комунального майна»,  п.1, п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», керуючись положенням «Про діяльність  аукціонної комісії для приватизації об’єктів комунальної власності  Коростенської міської територіальної громади, на  виконання рішення Коростенської міської ради (дванадцята сесія VІІІ скликання) № 709 від 23.12.2021 р. « Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності  Коростенської  міської  територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році» розпорядженням міського голови  № 25 від 21.01.2022 р. прийнято  рішення про приватизацію та створення тимчасової  аукціонної комісії   для  приватизації шляхом проведення аукціону з умовами  нежитлової будівлі (двох гаражів) загальною площею 42,2 кв.м за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), 5-А, приміщення 1 та розпочато  її приватизацію.