Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького

24 Квітня 10:43

19 квітня 2024 року на базі Коростенської міської школи мистецтв за підтримки виконкому Коростенської міської ради та відділу культури і туризму відбувся ХІV відкритий Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького. У конкурсі брали участь 43 учасники мистецьких шкіл та фахових музичних коледжів із 7 областей України. Зі сцени концертної зали звучали твори українських та зарубіжних композиторів, в тому числі і твори Анатолія Білошицького. Всі учасники гідно представили конкусну програму та були відзначені дипломами та медалями. Учасники конкурсу та члени журі відзначили  високий рівень організації і проведення конкурсу у цей складний для країни час. Серед професійного журі в складі були: Володимир Зубицький – заслужений діяч мистецтв України, композитор, диригент, баяніст, лауреат Міжнародних конкурсів, Віктор Губанов – народний артист України, лауреат Міжнародних конкурсів, викладач-методист, Андрій Душний – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Володимир Чефранов – доцент кафедри народних інструментів ОНМА ім.А. Нежданової, член Національної Всеукраїнської музичної спілки України, заслужений артист України, Олександр Сорока – заслужений працівник культури України, викладач методист, лауреат міжнародного конкурсу, Борис Талько – лауреат Міжнародних конкурсів, голова ПЦК ” народні інструменти( баян, акордеон)” Житомирського музичного фахового коледжу ім.В.Косенка.

Дякуємо всім за належну організацію проведення конкурсу!