Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єкта міської комунальної власності

21 Лютого 11:22

1.Назва об’єкта- нежитлова адміністративна    будівля   загальною площею  674,6 кв.м за  адресою: вул. Т. Кралі, 62-Б, м. Коростень, Житомирська область.

Мета  проведення незалежної  оцінки – визначення   ринкової  вартості   для

приватизації шляхом аукціону з умовами.

Балансоутримувач- комунальне виробниче житлове ремонтно-експлутаційне підприємство № 1.

Для участі у конкурсі претенденти надають конкурсну документацію (складається з пропозиції та підтверджуючих документів), заяву на участь у конкурсі за встановленою формою, копію нотаріально посвідченого  установчого документа претендента, інформацію  про претендента (документ, який містить відомості щодо його досвіду роботи), копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному  складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна, копії посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювачів, сертифіката суб’єкта оціночної діяльності виданого претенденту ФДМУ.

Конкурсна пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних  з їх виконанням, а також терміну виконання робіт (у календарних днях) – подаються у запечатаному конверті. Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна  та підписання звіту  про оцінку майна, завірені їх особистими підписами. Документація подається до управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету міської ради, каб. 2,3 до 27.02.2024 р. Конкурс  відбудеться   01.03.2024 р. Телефон для довідок  (04142) 9-65-69.